Stavební práce

Montáže suchých staveb - sádrokartony

Váš byt či dům jednoduše a rychle vylepšíte pomocí sádrokartonu! Nainstalujeme Vám sádrokartonové příčky, předstěny, montážní stěny, stropy i podhledy ze sádrokartonu. Montáž sádrokartonu postupuje rychle a minimálně znečisťuje okolí. Má dokonale hladký a rovný povrch. Snadno se opravuje i udržuje. Je atraktivní a zdravotně nezávadná. Oceníte dobré zvukové a izolační vlastnosti nebo dlouhou životnost.

Úklid po naší práci je samozřejmostí

Truhlářské práce

Potřebujete osadit interiérové dveře? Sestavit nábytkovou stěnu, smontovat kuchyňskou linku? Pracujeme také pro firmy. Instalujeme vybavení provozoven, zařízení obchodů, realizujeme regálové sestavy pro sklady.

Obklady a dlažby

Obkládáme koupelny, kuchyně, bytová jádra, toalety, podlahy, schody a další plochy. Používáme kvalitní materiály a striktně dodržujeme technologické postupy. Obkládáme podle nejmodernějších trendů a přání zákazníka.

Podlahářské práce

Podlaha je zásadní prvek pro vnímání pocitu z interiéru. Položíme koberce, PVC, laminátovou nebo dřevěnou plovoucí podlahu i dlažbu. Odstraníme a zlikvidujeme starou krytinu. Klademe důraz na kvalitu provedení.


M-stav.cz Zlín

Naše práce

Kontaktní formulář