Malířské práce

Malujeme na zlínsku

Malířské práce provádíme ve Zlínském kraji. Naše služby jsou prováděny vždy vysoce kvalitně s důrazem na spokojenost zákazníka. Pro malování máme veškeré potřebné vybavení a dlouholetou praxí. Vyjdeme Vám vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách. Vaš spokojenost je naše priorita.

Provádíme

Malířské práce jako malování pokojů, malování bytů a domů, malování dalších specifických interiérů. Malování kanceláří, obchodů a ostatních komerčních prostorů. Lakování dveří i oken. Nátěry kovových a dřevěných konstrukcí.

Poskytujeme

Vysoce kvalitní služby prostřednictvím našich spolehlivých pracovníků s dlouholetou praxí. Naše práce je vždy kvalitně odvedena za rozumnou a dohodnutou cenu. Vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Nabídka zdarma!

Abychom pro Vás mohli vytvořit seriózní cenovou nabídku, musíme prostor vidět. Prodiskutujeme Vaše požadavky. Nabídku vypracujeme odpovědně i s harmonogramem prací, pokud dojde k realizaci, je zdarma!

Montáž a demontáž

Důležitou a pro mnoho lídí nepříjemnou, záležitostí je příprava interiéru pro malování. Posuneme nábytek, rozmontujeme nábytkové stěny nebo kancelářské sestavy. Vše co v prostoru zůstane, kvalitně zakryjeme

Závěrečný úklid

Konečná fáze kompletního malování interiéru je závěrečný úklid. Musí po nás zůstat pouze čisté vymalované stěny a čistá podlaha. Teprve potom si vychutnáte nový vzhled a hygienickou čistotu interiéru.


M-stav.cz Zlín

Naše práce

Kontaktní formulář